Kiisugrupp

NaguMuiste e-poe ostujuhend

Tere tulemast NaguMuiste e-poodi!

Tellimuse vormistamine

1. NaguMuiste e-poes ei ole tarvis registreerida püsikliendiks ning ostu vormistamiseks vajalikud andmed (nimi ning kontaktinfo) sisestab klient koos tellimuse kinnitamisega.

2. Tellimuse vormistamine käib läbi e-poe ostukorvi: klient valib e-poes välja soovitud toote ning lisab selle ostukorvi, vajutades nupule „Lisa ostukorvi“. Ostukorvi lisatud toode on broneeritud 30-ks minutiks.

3. Tellimuse kinnitamiseks tuleb kliendil liikuda Ostukorvi lehele: menüüribal vajutada ostukorvi lingile ning sealt edasi vajutada nupule „Vaata ostukorvi“ või „Mine maksma“, misjärel suunatakse klient Tellimuse vormistamise lehele.

4. Pärast nõutud andmete sisestamist ja transpordi valiku tegemist kinnitab klient tellimuse vajutades „Kinnitan ja maksan“ nupul. 

5. Klient tasub toote eest kas pangaülekandega kahe tööpäeva jooksul või koheselt müüja lepingupartneri Maksekeskus AS vahendusel Eesti pangalinkide abil ühes järgmistest pankadest: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop ja Pocopay ning kinnitab müüjale makse vajutades nupul „Tagasi kaupmehe juurde“. 

6. Pärast toote eest tasumist saadab e-pood kliendi sisestatud e-postile tellimuse kinnituse.

7. Pangaülekandega maksmisele kuuluvad tellimused, mis ei ole tasutud kahe tööpäeva jooksul, lähevad tühistamisele. 

8. Ostu sooritamisel kinnitab klient, et on läbi lugenud ja nõustub NaguMuiste e-poe müügitingimustega.

Tellimuse väljastamine

1. Ostetud toodetele lisandub postikulu (juhul kui ei ole märgitud teisiti), mille tasub ostja.

2. NaguMuiste e-pood kasutab klientidele tellimuste edastamiseks Eesti siseseid Smartposti pakiautomaate ja Cargobus kullerteenust. Transport pakiautomaati maksab 4 EUR. Cargobus kullerteenuse hind sõltub esemete hulgast ja suurusest ning hind arvutatakse ostukorvis enne makse sooritamist.

3. Kinnitatud ning tasutud tellimus postitatakse 1-5 tööpäeva jooksul, välja arvatud eriolukorrad, millest teavitatakse klienti esimesel võimalusel. Antud perioodile lisandub aeg, mis teenuse osutajal kulub saadetise kliendini toimetamiseks. 

4. Suuremõõtmeliste õrnade kaupade (nt suured peeglid jms) puhul pakub NaguMuiste e-pood üksnes „Tulen ise järele“ tarneviisi. Vastav info on kirjas toote lisainfo lahtris.

5. „Tulen ise järele“ tarneviisi puhul saab klient kauba kätte eelnevalt kokkulepitud ajal NaguMuiste OÜ laost aadressil Marati 5, Tallinn 11712 – PÕHJALA TEHAS, Stuudiomaja II. korrus, ruum 207B. Selleks tuleb helistada e-poe telefonile +372 5884 4889 või kirjutada .

6. Klient kohustub ostetud kaubale, mille tarneviis on „Tulen ise järele“, organiseerima e-poe laost äraviimise 14 päeva jooksul.

7. NaguMuiste e-poodi peab üks inimene ja seega e-poe lattu suuremõõtmelisele kaubale järele tulles peab klient arvestama, et vajalikud abikäed kauba tõstmiseks on tarvis ise kaasa võtta. 

8. Kui toote lisainfo lahtris on kirjas, et saadaval on ainult tarneviisi „Tulen ise järele“, siis kahjuks ei ole teistsugune tarneviis võimalik.

Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.