Põrandalamp Örsjö Armatur

95,00 

Roosipuu- ning messingdetalidega põrandalamp koos silindrikujulise kupliga. Eelmise sajandi keskpaigast pärit lambi ümmargune alus on kaetud roosipuu spooniga, kuid jala ülejäänud puitdetailid on täismass roosipuust. Lüliti asub pirnipesa küljes. Pirnipesa on originaal – bakeliidist kaetud messingkoonusega. Lambil on uus pistikuga voolujuhe.
Kuppel on tehtud metallraamile kinnitatud tugevast painutatud papist, millele on liimitud triibuline tekstuurne kangas. Kupli peale asetub valgest plastikust plaat, mille ülesanne on ilmselt meeldivama valguse loomine.
Lambi jala spooniga kaetud alusele tegin kokku vähemalt 10 spooniparandust. Äärespoon oli aja jooksul väga mitmest kohast purunenud ja tükid kadunud. Säilitasin nii palju algset spooni kui võimalik ja lisasin puuduvad tükid.
Lamp on põhjalikult puhastatud, kuid vanusest ja kasutusest tulenevalt esineb messingi pinnal kriime ja tumedamaid laigukesi ning puidu toonil ebaühtlusi. Lambile sobib E27 pirn.
Tootja on Örsjö Armatur, Rootsi.

Laost otsas

Lisainfo
Mõõtmed (cm):

Jala läbimõõt alt 25
Kupli läbimõõt 33
Kupli kõrgus 29
Lambi kõrgus koos kupliga 148

Lisaks

Retro- ja antiikvalgustitele soovitan LED pirne, mis ei lähe kuumaks.

Tarne

See kaup on saadaval järeletulemisega NaguMuiste e-poe laost Tallinnas või Cargobusi kullerteenusega tarneaadressile (maja ette).

Tootekood: B111227271 Kategooria: Sildid: , , , ,
Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.