Messinglampidega seinapeegel

115,00 

Selle peegli puhul on nii mõndagi, mida imetleda! Roosipuuspooniga kaetud huvitavalt ebaregulaarse vormiga puitraami ääristab kogukas messingist iluliist, mis on raami külge fikseeritud väikeste messingkruvidega. Mõlemal pool peeglit on raami külge kinnitatud kaarjate jalgadega ülespoole suunatud messinglambid. Peegliklaas on ümarate nurkade ning faasitud äärega vana tüüpi hõbetatud peegel.
Roosipuuspoon, messingdetailid ning ülim tähelepanu kvaliteedil – segatud meeldivate vormide ning eelmise sajandi 50ndate sarmiga – see on see, mis teeb selle peegli väärtuslikuks ka nüüd kõik need aastad hiljem.
Peegel on põhjalikult puhastatud ning roosipuuspoon värskendatud loodusliku vahaga. Säilitasin messingdetailide paatina ning messingäärel esineb ka väikseid kriime. Elektrijuhtmed on vahetatud tänapäevaste vastu ning mõlemad lambid käivad põlema ühest juhtme küljes olevast lülitist. Kuna tegemist on vana tüüpi peegliga, siis see ei ole nii kirgas kui tänapäevased peeglid. Samuti esineb vähesel määral peeglikatte kahjustusi peegli servades ning tuhmumist. Üldises plaanis on aga peegel korralik ja peegeldab väga hästi. Säilitasin ja parandasin ka peegli taguse paberi hoolimata seal esinevatest niiskusplekkidest, kuna sellele on kinnitatud tootja poolne kleebis. Lampidele sobivad E14 suuruses pirnid.

Laos

Lisainfo
Mõõtmed 52 × 2 × 110,5 cm
Seisukord

Mõningate kasutusjälgedega, kuid muidu väga heas seisus.

Lisaks

Retro- ja antiikvalgustitele soovitan LED pirne, mis ei lähe kuumaks.

Tarne

See kaup on saadaval AINULT järeletulemisega NaguMuiste e-poe laost.

Tootekood: A2012211141 Kategooriad: , Sildid: , , ,
Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.