Ümmargune puidust retro kohvikulaud

84,00 

Ümmargune puidust retro kohvikulaud. Laua plaat toetub ümmargusele ülevalt kitsenevale täispuidust postile, mis omakorda toetub raskele metallist alusplaadile. Jala metallplaat on tõeliselt raske nii, et iga tuulepuhang seda lauda juba ei kõiguta, kuid otsest vihma ja märga maapinda kardab küll. Laua plaat on kaetud heleda halli-ruudulise laminaadiga, mis oli populaarne lahendus eelmise sajandi 60-70ndatel, kuna seda on ülilihtne puhastada – märja lapiga üle ja korras!
Minu käe all tegi laud läbi suure muutuse, kuna algne viimistlus oli üle värvitud ning värvgi oli nüüdseks amortiseerunud. Lisaks oli laminaat plaadi äärest peaaegu terves ulatuses lahti tulnud. Seega puhastasin põhjalikult, tegin parandustööd ning uue viimistluse.
Värvi alt tuli välja ilus pöögipuust laua serv ning kasepuust voolitud laua jalg. Ühtustasin tooni heleda puidutooni peitsiga, lisasin vastupidavust lakiga ning poleerisin mesilasvahaga.
Vanusest ja kasutusest tulenevalt esineb laminaadil kriime ja kulumist, kuid kuna see on hele, siis need kosmeetilised vead ei paistagi välja.
Laua plaat kinnitub jala külge kruvidega ning vajadusel saan kruvid lahti võtta.

Laost otsas

Lisainfo
Mõõtmed (cm):

Lauaplaadi läbimõõt 69
Kõrgus 71

Seisukord

Väga heas seisus.

Tarne

See kaup on saadaval järeletulemisega NaguMuiste e-poe laost Tallinnas või Cargobusi kullerteenusega tarneaadressile (maja ette).

Tootekood: A10122421 Kategooriad: , Sildid: , , , , ,
Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.