Tool KAI KRISTIANSEN Model 31

115,00 

Täielikult renoveeritud Taani disaintool 1950/60ndatest, mille autor on KAI KRISTIANSEN. Tooli nimi on Model 31, kuid kui kunagise kataloogikaubamajana tuntud IKEA selle tänaseks ülipopulaarse tooli oma valikusse lisas, siis sai tooli nimeks „Pige“ ehk Taani keelest tõlgituna „Tüdruk“.
Kui mina selle tooli vanakraamipoest leidsin, oli see värvitud valgeks, tapid liimist lahti ning kattekangas vajas uuendamist. Kuna ma teadsin, et need toolid on alati tehtud väärispuidust (tiigipuu, roosipuu, mahagon või tamm) ja täkkeid täis värvi alt võis seda ka aimata, siis otsustasin originaalvälimuse taastada. Väga lähedalt vaadates näeb puidu sees ikka siin-seal peenikesi valgeid värviriismeid, aga tavaelus see silma ei hakka. Samuti võib puidu pinnal leida väikseid karakterit lisavaid täkkeid. Uus katteriie on tumesinine villane, mis tumeda puidu taustal näeb minu meelest väga soliidne välja.

Laost otsas

Lisainfo
Mõõtmed (cm):

Istme pikkus 44
Istme laius 50
Istme kõrgus maast 45
Seljatoe kõrgus maast 75

Seisukord

Mõningate kasutusjälgedega, kuid muidu väga heas seisus.

Tarne

See kaup on saadaval järeletulemisega NaguMuiste e-poe laost Tallinnas või Cargobusi kullerteenusega tarneaadressile (maja ette).

Tootekood: A1312304271 Kategooria: Sildid: , , , , ,
Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.