Tiigipuust vannitoakapp

84,00 

Tiigipuust vannitoakapp peegli ning klaasriiulitega. Väga kvaliteetselt valmistatud täispuidust kapi paremal ja vasakul pool on messinghingedel väljapoole avanevad originaal messingnuppudega uksed ning keskel peegel-liuguks. Kapi sees on kaks kitsast klaasriiulit, mis asetuvad kahele muudetava kõrgusega metallist kandurile. Riiulite kandurid kinnituvad metallist postide külge, mis on ühtlasi mõeldud ka kapi kinnitamiseks seina külge. Mõlema posti sees on kaks auku kruvi jaoks, seega kapp kinnitub seina külge turvaliselt nelja kruviga.
Tiigipuust vannitoakapi tagumine sein on tehtud kuldsete helvestega kaunistatud mustast lamineeritud papist.
Kapp on põhjalikult puhastatud ning originaalviimistlus värskendatud loodusliku vahaga.
Vanusest ja kasutusest tulenevalt esineb kapil vähesel määral kriime ja kulumist. Üks suurem kriim on kapi alumisel küljel, kuid see jääb silma eest varjule. Messingdetailidel esineb tumedamaid laike ja paatinat. Peegelust on keegi varasemalt valede võtetega puhastanud ja see on peegli pinna kohati kriimuliseks muutnud. Kui see häirib, siis on soovi korral võimalik lasta klaasikojas uus peegeluks lõigata – selle vahetamine on ülilihtne.
Kapi transportimiseks ma eemaldan klaasriiulid ning peegelukse.

Laost otsas

Lisainfo
Mõõtmed 80 × 14 × 45 cm
Seisukord

Mõningate kasutusjälgedega, kuid muidu väga heas seisus.

Tarne

See kaup on saadaval järeletulemisega NaguMuiste e-poe laost Tallinnas või Cargobusi kullerteenusega tarneaadressile (maja ette).

Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.