Tammepuust Skandinaavia retrotoolid

140,00 

Komplekt – kaks tammepuust renoveeritud Skandinaavia retrotooli. Selliseid toole nimetatakse nende tavalisest kõrgema redelit meenutava seljatoe tõttu ka “ladder back chairs”. Suured istmed ja voolitud puidu pehmed kaarjad jooned lisavad karakterit.
Minu juurde jõudes olid toolid aga päris nukras seisus – tapid liimist lahti, esijalgade ülemistest nurkadest killud väljas, viimistlus kulunud. Ühel toolil olid tugipulgad ära murdunud ja need olid uuesti kinnitatud läbi tooli jalgade pikkade ehituskruvidega.
Asusin toolide algset välimust taastama ning tegin vajalikud parandused ja uue viimistluse peitsi, laki ning vahaga. Murdunud tugipulgad asendasin uutega. Istmed said uued klassikalised mustast kunstnahast katted, kuid täiteks kasutatud hein oli heas seisus, seega selle säilitasin ning lisasin vaid pehmenduseks veidi vatiini. Erinevaid parandusi tuli küll omajagu, kuid käega katsudes ei saa midagi aru ja toole vaadates ei mõju need ausad parandused kuidagi segavalt.

Laost otsas

Lisainfo
Mõõtmed (cm):

Tooli pikkus 48
Tooli laius 45
Istme kõrgus 42
Üldine kõrgus 95

Seisukord

Väga heas seisus.

Tarne

See kaup on saadaval järeletulemisega NaguMuiste e-poe laost Tallinnas või Cargobusi kullerteenusega tarneaadressile (maja ette).

Tootekood: A1322211221 Kategooria: Sildid: , , ,
Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.