Tammepuust 3-ne laudade komplekt

95,00 

Tumedaks peitsitud tammepuust 3-ne üksteise sisse käivate laudade komplekt. Lauakestel on huvitavad treitud jalad ning vertikaalsete süvenditega tekitatud joonmustriga vöö. Kahel suuremal laual on vöö üksnes kolmes küljes ja üks külg on avatud, et võimaldada lauakesed üksteise sisse paigutada. Lauad paigutuvad üksteise sisse sahtli põhimõttel seega kokku moodustub üks kompaktne tervik.
Vanusest ja kasutusest tulenevalt on laua viimistlusel suuremaid ja väiksemaid kasutusjälgi. Kõige suurema laua keskel oli ümmargune peaaegu must niiskuskahjustuse jälg, kust spoon oli aluspinna küljest lahti tulnud. Liimisin spooni uuesti kinni ning tõin kahjustunud kohale niipalju värvi tagasi kui võimalik. Plaati vaadates on tumedam koht ikka kergelt näha, kuid käega katsudes ei ole praktiliselt enam midagi aru saada.
Keskmisel laual on üks tume väike (ilmselt sigareti) põletustäpp ning lakk on kohati omandanud valge veidi säbrulise välimuse, mis tumedal taustal esile tuleb.
Kõik lauad on põhjalikult puhastatud ning loodusliku vaha ja ülipeene terasvillaga üle poleeritud. Seega viimistlusvead on kõik kosmeetilised ning käega katsudes on lauad mõnusalt puidused ja siledad.
Laudade komplekt näeb välja vana ja väärikas nagu see ju tegelikult ongi. Kõige väiksema laua põhja all on säilinud tootja poolsed pabersildid – Maurs Möbler Växjö ja Möbelbolaget Tranås, mis tunduvad olevat kaks erinevat Rootsi mööblitootjat, aga rohkem tagamaid ma kahjuks ei tea.

Laost otsas

Lisainfo
Mõõtmed (cm):

Väike laud 41,5*28,5*47,5
Keskmine laud 48,5*33*49,5
Suur laud 55,5*36,5*51,5

Seisukord

Mõningate kasutusjälgedega, kuid muidu väga heas seisus.

Tarne

See kaup on saadaval järeletulemisega NaguMuiste e-poe laost Tallinnas või Cargobusi kullerteenusega tarneaadressile (maja ette).

Tootekood: A2422303192 Kategooria: Sildid: , , ,
Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.