Suur roosipuu diivanilaud “Bali”

245,00 

Renoveeritud suur roosipuu diivanilaud “Bali”, mille autor on Torbjorn Afdal, Bruksbo Tegnekontor ning tootja Haug Snekkeri. Toodetud Norras 1960ndatel. Ristkülikukujulise laua plaat on kaetud roosipuuspooniga ning seda ümbritsevad ümaraservalised täismass roosipuust liistud. Ümara kujuga täismass roosipuust jalgade ülemises osas on mustad intarsiatehnikas ehisdetailid. Selle laua orginaalviimistlus oli täielikult amortiseerunud, seega tegin uue viimistluse hiinapuu õliga ning poleerisin vahaga. Vanusest ja kasutusest tulenevalt leidub puidu pinnal karakterit lisavaid kosmeetilisi kriime ja täkkeid.

Torbjorn Afdal (1917-1999) oli Norra mööblidisainer. Tema töid iseloomustab minimalistlik esteetika ning keskendumine puhastele joontele ja lihtsatele vormidele. Ta kasutas sageli kvaliteetseid materjale nagu tiikpuu, roosipuu ja nahk ning tema kujundused olid tuntud oma funktsionaalsuse ja praktilisuse poolest. Mõned Afdali tuntumad disainilahendused on pink “Krobo” (1958), tool “Kroken” (1963) ja tool “Bukkestolen” (1960), millel kõigil on temale omased puhtad jooned ja puidukasutus. Afdal töötas kogu oma karjääri jooksul mitme silmapaistva Skandinaavia mööblitootjaga, sealhulgas Bruksbo, Nesjestranda Møbelfabrik ja Vatne Møbler.

Laos

Lisainfo
Mõõtmed 139 × 71 × 55 cm
Seisukord

Väga heas seisus.

Tarne

See kaup on saadaval järeletulemisega NaguMuiste e-poe laost Tallinnas või Cargobusi kullerteenusega tarneaadressile (maja ette).

Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.