Retro telekakapp

105,00 

Puidust (mänd) madal retro kapp, mis on valdavalt kaetud tiigipuu spooniga. Huvitavust lisab esikülje ning ukse heledast pöögipuust äär. Alt kitsenevad jalad on värvitud mustaks. Kapil on üks uks, mis avaneb ülevalt alla. Kahjuks on kapp praeguseks kaotanud kogu oma sisu ja puudu on ka uksepidurid. Peale fotode tegemist õnnestus mul leida sobiv uksepidur, mis ei ole küll algupärane, kuid lahendab probleemi.
Kapi alumised esinurgad olid tugevalt kahjustunud ja vajasid uuesti “üles ehitamist”. Vana ja uue puidu vahel on märgata toonierinevust, kuna vana puit on aastate jooksul päikese ning viimistlusvahendite toimel omandanud värvi, mida on keeruline jäljendada.
Vanusest tulenevalt esineb kapil väikseid iluvigu – kriime ja täkkeid, kergeid tooni ebaühtlusi, kuid säilitasin puidu siiski algupärasena. Jalgade must originaalvärv oli suuresti maha koorunud ja samuti vajas üks suurem auk parandamist. Tegin paranduse ja taastasin musta värvuse.

Laost otsas

Lisainfo
Mõõtmed (cm):

Laius 86
Sügavus 39
Kõrgus 59

Seisukord

Mõningate kasutusjälgedega, kuid muidu väga heas seisus.

Tarne

See kaup on saadaval järeletulemisega NaguMuiste e-poe laost Tallinnas või Cargobusi kullerteenusega tarneaadressile (maja ette).

Tootekood: A151227271 Kategooria: Sildid: , ,
Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.