Retro kirjutuslaud

245,00 

Paraja suuruse ja kerge moega retro kirjutuslaud. Laua ühel pool on peitsitud pöögipuust kandilised alt kitsenevad jalad ning teisel pool pöögipuust raamiga sahtliboks. Lauaplaat, sahtliboksi küljed ning sahtlid on kaetud tiigipuuspooniga. Sahtlite käepidemed on täismass tiigipuust. Nelja sahtliga eraldiseisev sahtliboks on laua plaadi külge fikseeritud kruvidega ning seda on võimalik paigaldada nii paremale kui vasakule poole.
Kirjutuslaud on põhjalikult puhastatud ning originaalviimistlus värskendatud loodusliku vahaga. Kuna lauaplaadi viimistlus oli väga kehvas seisus, siis eemaldasin selle täielikult ning tegin täiesti uue viimistluse lakiga ning poleerisin vahaga. Sahtlid vajasid väikseid spooniparandusi ning jalgade tapid liimimist.
Vanusest ja kasutusest tulenevalt esineb mitmeid pindmisi kriime ja täkse ning lauaplaadil on puidu toon kohati ebaühtlane. Need kosmeetilised vead aga üldmuljet kuidagi ei riku ja pigem näitavad ajalugu ning lisavad karakterit.
Soovi korral tuleb lauaga kaasa ka pildil olev Cesca tüüpi tool. Tool on muus osas väga heas seisus, ainult põhja rotangil on mõned katkenud kiud. Saab lasta panna uue põhja või kasutada nii nagu on.

NB! Laud on transportimiseks lahti võetud ning laua jalad ning sahtliboks tuleb kodus ise kruvidega plaadi külge kinnitada (kruvid on kaasas).

Laost otsas

Lisainfo
Mõõtmed 125 × 63 × 75 cm
Seisukord

Mõningate kasutusjälgedega, kuid muidu väga heas seisus.

Tarne

See kaup on saadaval järeletulemisega NaguMuiste e-poe laost Tallinnas või Cargobusi kullerteenusega tarneaadressile (maja ette).

Tootekood: A2512210311 Kategooria: Sildid: , , , ,
Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.