Raamaturiiul Carl-Axel Acking, Bodafors

215,00 

Madalam eraldiseisev täispuidust väärispuuspooniga kaetud raamaturiiul. Tagant lahtine riiul on kaetud tiigipuuspooniga ning küljed ääristatud pöögipuust detailidega. Ajaga on tiigipuu omandanud ilusa sügava punakaskuldse tooni.
Raamaturiiulil on kaks muudetava asendiga eemaldatavat riiuliplaati, mille tagumisel äärel on väike kõrgendus, mis hoiab ära asjade kukkumise riiuli taha.
Algse disaini järgi käis riiuli alla veel ka ustega kapp, kuid kuna nüüdseks on see teadmata kadunud, siis lisasin riiulile uued mustaks värvitud metallist jalad. Muus osas säilitasin originaalvälimuse ning peale põhjalikku puhastust andsin puidule värskema ilme loodusliku vahaga. Vanusest ja kasutusest tulenevalt esineb mitmeid kosmeetilisi kriime ja täkse, mis aga üldmuljet kuidagi ei sega ja pigem lisavad karakterit.
Riiuli valmistaja on Rootsi kvaliteetmööblitootja Svenska Möbelfabriken Bodafors ning autor Rootsi arhitekt ning disainer Carl-Axel Acking.

Laost otsas

Lisainfo
Mõõtmed 100 × 25 × 116,5 cm
Seisukord

Mõningate kasutusjälgedega, kuid muidu väga heas seisus.

Tarne

See kaup on saadaval järeletulemisega NaguMuiste e-poe laost Tallinnas või Cargobusi kullerteenusega tarneaadressile (maja ette).

Tootekood: A1712210131 Kategooria: Sildid: , , ,
Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.