Diivanilaud “Neerulaud” Valga Mööblivabrik 1968

85,00 

Renoveeritud diivanilaud Valga Mööblivabriku loomingust. Selle lauakese tootenimetus on tegelikult M-80, kuid tuntuks on see saanud hoopis “Neerulaua” nime all. Kujundaja Are Kala, valmistamisaasta 1968. Tegemist on kolmel tikkjalal seisva erikujulise plaadiga kaetud huvitava mööbliesemega, mis kindlasti kuulub Eesti retromööbli paremikku. Laua puidust plaat ning servad on kaetud lakitud tammespooniga ning jalad värvitud mustaks.
Minuni jõudis see laud ülikehvas konditsioonis ja vajas täielikku renoveerimist sh tuli välja vahetada ka laua plaadi spoon. Püüdsin siiski jääda truuks seda tüüpi laudade originaalvälimusele. Nimelt on neid tehtud erineva spooniga kaetult (pöök, tamm, saar – peitsitud või naturaalne) ning jalad on kas värvitud mustaks või eksponeeritud naturaalselt. Kuigi laud on nüüd kaetud täiesti uue spooniga, siis saatuse tahtel ilmnesid viimistluse käigus spooni peal kosmeetilised tootmisdefektid – õrnad triibud, mis on nüüd osaks selle laua ajaloost.

Laost otsas

Lisainfo
Mõõtmed 82 × 56 × 55,5 cm
Seisukord

Väga heas seisus.

Tarne

See kaup on saadaval järeletulemisega NaguMuiste e-poe laost Tallinnas või Cargobusi kullerteenusega tarneaadressile (maja ette).

Tootekood: A1112309211 Kategooria: Sildid: , , ,
Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.