Kinkekaart

25,00 

NaguMuiste e-poe kinkekaart on suurepärane kingitus!
Jäta kingituse valimise rõõm kingisaajale endale ja tema kodu saab rikkamaks just täpselt selle eseme võrra, mis talle kõige enam meeldib.

Võimalik on valida kas digitaalse või trükitud kujul kinkekaardi vahel.
Trükitud kujul kinkekaardi saamiseks palun märkida vastav soov Ostukorvis märkuste lahtrisse.

Kirjeldus

Digitaalne pdf-formaadis kinkekaart väärtuses 25 EUR saadetakse ostja e-posti aadressile ühe tööpäeva jooksul alates ostu sooritamisest.
Trükitud kujul kinkekaart väärtuses 25 EUR postitatakse tellimuses märgitud postiaadressile ühe tööpäeva jooksul alates ostu sooritamisest.
NB! Paberkujul kinkekaardi kättesaamisele lisandub kirja kohaletoimetamise aeg.

Kinkekaardi kasutamise tingimused:

Kinkekaarti saab kasutada maksevahendina NaguMuiste e-poes sisestades ostukorvis kupongi lahtrisse kinkekaardil oleva koodi. Kinkekaardi unikaalset koodi saab kasutada ühe korra. Kui ostusumma on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vahesummat ei tagastata. Kinkekaarti ei saa kasutada kaupade eest tasumiseks mitmes osas ja kinkekaart ei laiene ostukorvi tarnspordi hinnale. Kui ostusumma on suurem kinkekaardi väärtusest, siis on võimalik puuduolev summa ostukorvi kinnitamisel juurde maksta. Kinkekaart kehtib 6 kuud alates ostukuupäevast. Kehtivusaja ületanud ning kasutamata kinkekaarti ei hüvita ning kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu.

Tootekood: F101214211 Silt:
Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.